Ingrid Prill, Snack Bar, 2016
Christpher Lisio,Visions (3), 2017
Codrin Mircea, Mood, 2016
Franceska, Black Face, 2017
Michael Phillips, Waffle Fry, 2017
Lynette Melnyk, Dueling Dancers, 2016
Cristina Golovatic, Chains and Whips, 2014
Alexander Mateev, Arab Spring, 2017
Nikolaeva Anna, Just One Question 01, 2018
Juan Carlos López Davis, No Title, 2017
Timur Lukas, Untitled, 2016
Le Pauvre Canard, Amami Ora Perchè Domani è Lontano, 2018
James Allan, Dot Dot Dot Etcetera, 2013
Andrea Clay Cook, Garden of Roses #86 Onyx, 2017
Thomas Bauer, Space Mini No. 07, 2017
Alex Sobolta, Mythic Dawn, 2017
Marinela Andrekulovic, Sherlock, 2017
Francisca Rodillo de Vicente, Anónimo, 2016
Marie-José Coenen, Untitled, 2015
Alexander Mateev, Safe our Souls, 2017
Valeria Amer, Untitled, 2016
Eva Jeske, Throw …, 2018
Setareh Alipour, No. 311 – To Feel Pity for s.o., 2018
Michele Bajona, Reflection, 2018
Mette Kølbæk, No Title, 2017
Kiyoshi Kujiraoka, Colours, 2018
Susanna Femke, My God I am here, 2016
Cristina Golovatic, Alone Together, 2016
Anne Schwabe, Serie_Nr. V, 2017
Nicolas Ruelle, L’Esprit Nomade, 2014
Maria Trezinski, Bluming, 2016
Andrea Maria Kollar, Dancing, 2017
Lili Gulbert, Emotional Patches No. 199, 2016
Mark Jackson, 0626, 2018
Muriel Johannah, It doesn’t matter, 2018
Domagoj Blažević, Nylon Skin Part 1, 2017
Luisa Bruschke, Bright Darkness I, 2017
Anita Heitzmann, Catching Summer, 2017
Miri Baruch, Precipice, 2018
Susanna Rüttimann, Torso, 2018
Jessi Donnelly, Intuitive Spill, 2016
Brad Bealmear, The Reckoning XII, 2018
Frank van der Meijden, Boys Must Be Boys? 2017
Ebru Akkamiş, Untitled, 2004
Andrea Colosio, Come una Spugna, 2017
Fabian Kiepenheuer, Untitled Nr. 12, 2016
Ewan Keenan, Bandaged Up, 2017
Sketches, Destruction, 2018
José Maria Clark, Oxidation Process, 2016
Henrike Gomber, Wenn es dunkel wird, 2017
Patricia Slosiar, The Wild World, 2017
Siyoung Oh, 98-RS-17, 2017
Yuri Hosho, Lobster Claw, 2018
Ellen Vrijsen, I Was Wrong, 2018
Kate Dolan, Twisted Orange, 2017
Bartlomiej Radosz, No Title, 2017
James Holly, Contents 25, 2017
Hennesien van Walderveen, The Boxer, 2017
Sven Egert, Untitled, 2017
Michael Dowling, Everyone Looks Like a Clown, 2018
Eric Sappington, Stella, 2017
Dragomir Misina, Selfie 3, 2017
Manlio Matteo Albi Marini, Mapping, 2016
Tobias Staaf, Queen, 2017
Luisa Bruschke, The Light in your Darkness, 2017
Eiyou Studio, Faces of War
Amanda Anderson, Anthropometry of Nature, 2016
Le Pauvre Canard, Machine, 2018
Ellen Paige Leach, Bedruthan 1 of 3, 2017
Luisa Bruschke, Bright Darkness II, 2017
Richard Munoz, Jeremy, 2017
Alicia Larsson, Spilling Our Rose Oil, 2016
Anne Schwabe, Serie I_Nr. VIII, 2017
Giulia Querin, The Right Decision, 2017
Emma Huneck, Costal Thoughts, 2014
Anna Kenneally, The Execution Party, 2017
Nan Brall, The Visitation, 2018
American Debt, Sweet Potato Field, 2018
Emily Filler, Colour Study (Day 24), 2015
Alice Herbst, Portrait 1, 2016
Rachel Wijsman, Lady Art Deco de L’Afrique, 2017
Maria Arismendi, Carretera Nublada #2, 2017
Monica Janes, Spring Snowfall, 2017
Gilles Murell, Zirbenschnappssturmkommando + Lollipopkreuzverhör, 2018
Fabian Kiepenheuer, Untitled #1, 2008
Bojana Dajovic, Discussion, 2017
Brittany J. Miller, Black Quilt II, 2016
Jean-François Escande, Serie 4 INK 4.1, 2017
Hennesien van Walderveen, Mr. Q., 2017
Advertisements