Mel Evans, Blush, 2016
Albert Broc, Diagram Notes, 2017
Emmy Bergkvist, A Grey Thing, 2016
Kirstine Reiner Hansen, Nightwatch, 2017
Niccolò de Napoli, Untitled, 2016
Rita Rae Mertens, False Hope, 2017
Angela Uren, Grey Light over the Levels, 2016
Persefoni Nestorudi, Endless Summer, 2016
Daniel Sullivan, Project Monarch, 2017
Jelen Rogaczynski, Portrait of a Man, 2017
Christian Scholz, Sägeblatt und roter Punkt, 2017
Michelle Wunderlich, Souvenir d’Australie, 2010
Lizzy Ragsdale, Cascading, 2016
Eric Sher, Female Warrior, 2018
Claire Brewster, Sometimes I Wonder, 2017
Basile Pesso, Image from the series To All Tomorrow’s Parties, 2014
Christopher Farrell, From Farringdon, 2015
Iryna Gragera, Amarcord, 2018
Louise Mandumbwa, Wayne, 2018
Francisco Jose Jimenez, Amphora, 2017
Brooke Major, Paris Place de l’etoile, 2017
Dimitri Casters, Ignorance Fails, 2017
Ernesto Gennaro Solferino, La Pittura, 2016
Natalia Juarez, We are Voyeurs, 2017
Giulia Querin, Untitled, 2017
Smit Khond, Quiet Stranger I, 2018
Ömer Faruk Kılıç , Reflection, 2017
Jose Lampreia, Just by Your Side, 2016
Chris Kenny, Menologion Detail: St Sebastian, 2018
Stefania Asunis, Rush, 2017
Jake Nordstrum, The Quintessential 1980s Pop Duo, 2017
Emmy Bergkvist, Movement, 2017
Magdalena Kielb, Tell Nobody, 2018
Hennesien van Walderveen, Face, 2017
Pava Wülfert, Untitled, 2016
Mette K∅lbæk, Can’t Hide, 2016
Levseieva Oleksandra, Ballerina, 2016
Jack Charles Gwyer, Composition 6, 2018
Brooke Major, Maastricht Aerial View,
AXIÖM Lë FØU, Untitled, 2017
Nash Abstract, Arrwa, 2017
Ramune Sadauskiene, Feeling Special, 2017
David Sisso, Untitled, from the Series Streaming, 2018
Juan Castillo, Y ahora, qué?, 2018
Olga Berg, Blacklight, 2016
Christian Scholz, Linienführung, 2017
Hennesien van Walderveen, Mr. Q., 2017
Kari Hall, Season of Awakening, 2017
Juro Kralovic, Obsolete, 2017
Richard Munoz, Jeremy, 2017
Maksym Berezenko, Masks, 2017
Rachel Alicia Hancock, Glory Clouds, 2016
Michele Bajona, Conversazione con Javier Marin II, 2016
Rachel Arif, Sonnet, 2018
Sally West, Calm After the Sun, 2017
Vine Ledusic, Untitled, 2016
Todd Mires, 01.13.18, 2018
Gro Folkan, Before the Eye’s Focus, 2014
Chris Dietzel, Mausetod, 2017
Kaynat Chowdhury, Untitled, 2016
Nathan Down, Reconfiguration #16 (Titian), 2017
Aykid Tiger, Between Summer and Snow, 2018
Christina Klein, Postmortem, 2016
Emma Huneck, Costal Thoughts, 2014
Cristina Golovatic, Alone Together, 2016
Dan Terry, Texas Longhorns & Bluebonnets Mural, 2017
David Wilson, Slumber, Study, 2017
Maria Luisa Vino, Untitled, 2016
Vesna Salamon, Brown Bear, 2016
Vaidehi Kinkhabwala, Rooster Series, 2016
John Kang, Untitled, 2017
Charles – Elie Delprat, Catania, 2018
Luisa Bruschke, Golden Circle, 2017
Dalibor Valášek, Venuse, 2017
Eric Sappington, Stella, 2017
Jennifer Laura Palmer, Into the Wild, 2014
Shiran Bentov, Awake, 2017
Advertisements