Rita Börlin, Louise B, 2016
Lika Kalandadze, Deep Blue Sea, 2018
Tobias Staaf, Chaos and Order, 2018
Marinela Andrekulovic, Sherlock, 2017
María Argüelles, Atmósferas, 2017
Simona Gocan, Landscape, 2018
Eric Cloutier, Sun Bak’s Stun Attack Sends you Way Back, 2017
OYL, The French Gardener, 2017
Michael Phillips, Waffle Fry, 2017
Priscilla Palmieri, Her Majesty, 2017
Isabelle Couture, Yellowjacket, 2017
Kathryn Last, Amongst Friends, 2017
Nora Drahota, Down by the Creek, 2017
Ct Cummins, Mardi Gras, 2016
Mantha Tsialiou, Untitled, 2018
Christina Klein, Vermilion, 2017
Untitled, Deardeadhippy, 2018
La Calista Mchedlishvili, Behind the Mirror, 2017
Adam De Ville, Minotaur, 2017
American Debt, Sweet Potato Field, 2018
Lauren Walkiewicz, Smile Bitch, 2017
Le Pauvre Canard, Machine, 2018
Hun Jung Kim, Girl in Yellow Dress, 2017
Jill M. Hundahl, Poets & Poppies, 2015
Piotr Pardiak, Head, 2016
Gilles Murell, Zirbenschnappssturmkommando + Lollipopkreuzverhör, 2018
Tango Barraza, Hate Each Other, 2018
Petra Ratner, The Future is Bright, 2017
Maria, Aleqsanyan, 2016
Luis Andre, Central Park, 2017
Kamelyta Noor, Zebra on Christmas Day, 2017
Piotr Pardiak, See(a), 2016
Cara Feder, Double Parked, 2017
Marie Pol, Champagne Theory, 2017
Valeria Drotskaja, Head Nr. 9, 2017
AXIÖM Lë FØU, Untitled, 2017
Kostas Kalemos, Bleach, 2017
Hun Jung Kim, Red Roofs in Prague, 2017
Mahsa Sarbaz, Woods, 2017
Alice Cox-Owen, 3. Circle, 2018
Ulrike Heydasch, Small Square No. 15 – Geisterbahn, 2017
Richard Ketley, Island Series, 2017
Maria Luisa Vino, Untitled, 2016
MarYi, His Poems are Paintings, 2017
Kamelyta Noor, Dumb Tweet Almost Killed Me, 2018
Novak Slunjski, Untitled, 2016
Knox, Multiple Shapes, 2017
OYL, Waves 1, 2015
Katja Schellekens, Wild Flowers, 2017
Danilo Pockrandt, Untitled, 2018
Amy Stone, My Heartbeat, 2016
Viviana Natalini, Woman With Orange Hair, 2017
Lastrina Art, Hillsides, 2017
Linnea Broling, Lush, 2017
Laura Bianchi Florio, Escalation, 2016
Ed Clayton, Dome 1, 2017
Anna F Macdonald, The Wait, 2017
Jeff Cote, Absorb The Machine, 2018
Deardeadhippy, Dystopia, 2017
Alex Montaner, Riding My Demons, 2017
Kiyoshi Kujiraoka, Colours, 2018
Adrián Ssegura, Room I, 2018
Aykid Tiger, Between Summer and Snow, 2018
Jelen Rogaczynski, Portrait of a Man, 2017
Spencer Patrick, City in Puddles, 2017
Analogue_to_digital, Fragments of Her Dreams, 2018
Holly Lloyd, Untitled, 2017
Eva Jeske, Throw …, 2018
Bernard Naghi, Back to School III, 2017
Nils Köpfer, Untitled, 2017
David Petriccioli, Layer, 2017
Christina Klein, Dreams of White, 2017
Maria Arismendi, Carretera Nublada #2, 2017
Brenda Gottelli, La Mujer, 2017
Nyssa Perrin Clark, Exploding Blooms, 2018
Jack Moon , Aerial Anomalies, 2018
Muriel Johannah, It doesn’t matter, 2018
Felipe Castanheira, Untitled, 2017
Dalibor Valášek, Venuse, 2017
Chris Kenny, Menologion Detail: St Sebastian, 2018
Gitta Duoba, End of Summer, 2017
Elizaveta O’Grady, Sunset, 2017
Jake Nordstrum, The Quintessential 1980s Pop Duo, 2017
Roberto Pena-Mendez, Synapse, 2017
Elise Wessels, Greatful, 2018
Rhonda Doré, Nocturne, 2018
Hun Jung Kim, Girls Inside Me, 2017
Bohdan Sokur, Olympic Games, 2018
Tobias Staaf, Queen, 2017
Nikolaeva Anna, Just One Question 01, 2018
Paul Simon Hughes, Human 1, 2018
Piotr Pardiak, Station Nr. 2, 2016
Kate Dolan, Twisted Orange, 2017
Jack Charles Gwyer, Composition 6, 2018
Iryna Gragera, Amarcord, 2018
Michael Dowling, Everyone Looks Like a Clown, 2018
Lauran van Oers, Fauvist Nude II, 2017
Rachel Arif, Sonnet, 2018
Anthony K. Gardner, 4 Plato’s, 2017
Cynthea Josephine, Transcendence, 2018
Advertisements